Mixtuura - Pesupallo

21hel20:0021:00Mixtuura - Pesupallo

Tapahtuman tiedot

Talvisarja 6, lohko 1



Divarin runkosarja 2022-2023
vp pvm klo koti vieras paikka paikkakunta Huom!
la 17.9.2022 14.00 SaiPa M-Team Lappeenrannan ut Lappeenranta
la 17.9.2022 17.00 Happee Steamers Koovee Jyväskylän Monitoimitalo Jyväskylä
la 17.9.2022 17.00 Josba LNM Motonet Areena Joensuu
la 17.9.2022 17.00 Steelers Karhut Iittala-halli Hämeenlinna
la 17.9.2022 17.00 Tiikerit Hawks Tikkurilan ut Vantaa
la 17.9.2022 18.00 Rangers O2-Jyväskylä Jokirinteen lh Kirkkonummi
la 17.9.2022 18.30 ÅIF SalBa Sipoo Areena Sipoo
su 18.9.2022 15.30 Koovee Hawks Spiral-halli Tampere
su 18.9.2022 16.00 SaiPa LNM Lappeenrannan ut Lappeenranta
su 18.9.2022 18.00 M-Team Tiikerit AC Ruskeasuo Helsinki
la 24.9.2022 15.00 Happee Steamers O2-Jyväskylä Jyväskylän Monitoimitalo Jyväskylä
la 24.9.2022 16.00 Karhut SalBa Urheilutalo Pori
la 24.9.2022 16.00 SaiPa Rangers Lappeenrannan ut Lappeenranta
la 24.9.2022 17.00 Josba Tiikerit Joensuu Areena Joensuu
la 24.9.2022 17.00 LNM ÅIF Krankka-areena Liminka
la 24.9.2022 17.00 Steelers Koovee Iittala-halli Hämeenlinna
su 25.9.2022 17.00 Rangers Happee Steamers Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 25.9.2022 17.00 SalBa Steelers Jaakko-arena Rauma
su 25.9.2022 16.00 Josba ÅIF Joensuu Areena Joensuu
su 25.9.2022 17.00 LNM Tiikerit Krankka-areena Liminka
ti 27.9.2022 18.30 Hawks Karhut AC Myllypuro Helsinki
la 1.10.2022 15.15 O2-Jyväskylä SaiPa Palokan kk Jyväskylä
la 1.10.2022 17.00 Steelers ÅIF Iittala-halli Hämeenlinna
la 1.10.2022 18.00 Rangers M-Team Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 2.10.2022 16.00 Karhut ÅIF Urheilutalo Pori
su 2.10.2022 17.00 LNM Hawks Krankka-areena Liminka
su 2.10.2022 18.30 Happee Steamers SalBa Palokan kk Jyväskylä
ke 5.10.2022 18.30 Tiikerit Steelers Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 8.10.2022 14.00 Karhut LNM Itätuulen koulu Pori CUP
la 8.10.2022 15.15 O2-Jyväskylä Josba Palokan kk Jyväskylä CUP
la 8.10.2022 15.30 Koovee M-Team Spiral-halli Tampere CUP
la 8.10.2022 17.00 Steelers Rangers Iittala-halli Hämeenlinna CUP
la 8.10.2022 18.30 Hawks SalBa AC Myllypuro Helsinki CUP
la 8.10.2022 18.30 ÅIF Tiikerit Sipoo Areena Sipoo CUP
la 8.10.2022 19.00 SaiPa Happee Steamers Lappeenrannan ut Lappeenranta CUP
su 9.10.2022 17.00 Rangers Koovee Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 9.10.2022 17.00 SalBa LNM Jaakko-arena Rauma
su 9.10.2022 17.00 Josba Happee Steamers Joensuu Areena Joensuu
su 9.10.2022 18.00 M-Team O2-Jyväskylä AC Ruskeasuo Helsinki
ke 12.10.2022 18.30 Tiikerit Karhut Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
pe 14.10.2022 19.00 ÅIF Hawks Sipoo Areena Sipoo
la 15.10.2022 14.00 O2-Jyväskylä Koovee Monitoimitalo Jyväskylä Jyväskylä
la 15.10.2022 18.00 Rangers Josba Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 16.10.2022 15.30 Koovee SaiPa Spiral-halli Tampere
su 16.10.2022 15.30 M-Team Josba AC Ruskeasuo Helsinki
su 16.10.2022 16.00 Karhut O2-Jyväskylä Urheilutalo Pori
su 16.10.2022 17.00 SalBa Tiikerit Jaakko-arena Rauma
su 16.10.2022 17.00 LNM Steelers Krankka-areena Liminka
la 22.10.2022 15.15 O2-Jyväskylä SalBa Palokan kk Jyväskylä
la 22.10.2022 15.00 Happee Steamers ÅIF Jyväskylän Monitoimitalo Jyväskylä
la 22.10.2022 15.30 Koovee LNM Spiral-halli Tampere
la 22.10.2022 15.30 M-Team Hawks Urhea-areena Helsinki
la 22.10.2022 18.00 Rangers Karhut Jokirinteen lh Kirkkonummi
la 22.10.2022 19.00 SaiPa Steelers Lappeenrannan ut Lappeenranta
su 23.10.2022 15.15 O2-Jyväskylä LNM Palokan kk Jyväskylä
su 23.10.2022 17.00 Josba Steelers Joensuu Areena Joensuu
la 29.10.2022 15.00 ÅIF O2-Jyväskylä Sipoo Areena Sipoo
la 29.10.2022 16.00 Karhut SaiPa Urheilutalo Pori
la 29.10.2022 17.00 SalBa Rangers Jaakko-arena Rauma
la 29.10.2022 17.00 LNM Happee Steamers Krankka-areena Liminka
la 29.10.2022 17.00 Steelers M-Team Iittala-halli Hämeenlinna
la 29.10.2022 17.00 Tiikerit Koovee Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 29.10.2022 18.30 Hawks Josba AC Myllypuro Helsinki
su 30.10.2022 15.30 Koovee Josba Spiral-halli Tampere
su 30.10.2022 17.00 SalBa SaiPa Jaakko-arena Rauma
la 5.11.2022 14.00 Hawks Steelers AC Myllypuro Helsinki
la 5.11.2022 15.15 Happee Steamers Tiikerit Palokan KK Jyväskylä
la 5.11.2022 18.00 Rangers ÅIF Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 6.11.2022 15.30 M-Team Karhut AC Ruskeasuo Helsinki
su 6.11.2022 17.00 Josba SaiPa Joensuu Areena Joensuu
la 12.11.2022 15.30 M-Team SalBa AC Ruskeasuo Helsinki
la 12.11.2022 17.00 LNM Rangers Krankka-areena Liminka
la 12.11.2022 17.00 Tiikerit O2-Jyväskylä Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 12.11.2022 18.00 SaiPa ÅIF Lappeenrannan ut Lappeenranta
la 12.11.2022 18.30 Hawks Happee Steamers AC Myllypuro Helsinki
pe 18.11.2022 19.00 Rangers Tiikerit Jokirinteen lh Kirkkonummi
pe 18.11.2022 19.00 ÅIF M-Team Sipoo Areena Sipoo
la 19.11.2022 15.15 Happee Steamers Steelers Palokan kk Jyväskylä
la 19.11.2022 15.30 Koovee Karhut Spiral-halli Tampere
la 19.11.2022 16.00 SaiPa Hawks Lappeenrannan ut Lappeenranta
la 19.11.2022 17.00 SalBa Josba Jaakko-arena Rauma
su 20.11.2022 15.30 Koovee ÅIF Spiral-halli Tampere
su 20.11.2022 15.30 M-Team Happee Steamers AC Ruskeasuo Helsinki
su 20.11.2022 16.00 Karhut Josba Urheilutalo Pori
su 20.11.2022 17.30 O2-Jyväskylä Hawks Palokka kk Jyväskylä
ke 23.11.2022 18.30 Steelers O2-Jyväskylä Iittala-halli Hämeenlinna
la 26.11.2022 14.00 Hawks Rangers AC Myllypuro Helsinki
la 26.11.2022 14.00 SaiPa Tiikerit Lappeenrannan ut Lappeenranta
la 26.11.2022 17.00 SalBa Koovee Jaakko-arena Rauma
la 26.11.2022 17.00 LNM M-Team Krankka-areena Liminka
su 27.11.2022 16.00 Karhut Happee Steamers Urheilutalo Pori
ke 30.11.2022 18.30 M-Team Steelers AC Ruskeasuo Helsinki
la 3.12.2022 15.00 Happee Steamers LNM Jyväskylän Monitoimitalo Jyväskylä
la 3.12.2022 17.00 Josba Hawks Pelipaikka auki pelipaikka auki
la 3.12.2022 18.00 Rangers SalBa Jokirinteen lh Kirkkonummi
la 3.12.2022 18.30 ÅIF Karhut Sipoo Areena Sipoo ´
su 4.12.2022 15.15 Happee Steamers Hawks Palokan kk Jyväskylä
su 4.12.2022 15.30 Koovee Tiikerit Spiral-halli Tampere
su 4.12.2022 17.00 SaiPa Karhut Lappeenrannan ut Lappeenranta
pe 9.12.2022 18.30 Hawks M-Team AC Myllypuro Helsinki
la 10.12.2022 17.00 SalBa O2-Jyväskylä Jaakko-arena Rauma
la 10.12.2022 17.00 LNM Koovee Krankka-areena Liminka
la 10.12.2022 17.00 Steelers SaiPa Iittalahalli Hämeenlinna
la 10.12.2022 17.00 Tiikerit Josba Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 10.12.2022 18.00 Karhut Rangers Urheilutalo Pori
la 10.12.2022 18.30 ÅIF Happee Steamers Sipoo Areena Sipoo
ke 14.12.2022 19.00 O2-Jyväskylä Steelers Palokan koulukeskus Jyväskylä
la 17.12.2022 15.00 ÅIF Josba Sipoo Areena Sipoo
la 17.12.2022 15.15 Happee Steamers Karhut Palokan kk Jyväskylä
la 17.12.2022 15.30 Koovee SalBa Spiral-halli Tampere
la 17.12.2022 17.00 Tiikerit SaiPa Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 17.12.2022 18.30 Hawks LNM AC Myllypuro Helsinki
su 18.12.2022 15.30 M-Team LNM AC Ruskeasuo Helsinki
su 18.12.2022 17.00 Rangers Hawks Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 18.12.2022 17.00 SalBa Happee Steamers Jaakko-arena Rauma
su 18.12.2022 17.00 Steelers Tiikerit Iittala-halli Hämeenlinna
su 18.12.2022 18.00 SaiPa Josba Lappeenrannan ut Lappeenranta
su 18.12.2022 18.30 Koovee O2-Jyväskylä Spiral-halli Tampere
la 7.1.2023 17.00 Josba O2-Jyväskylä Motonet Areena Joensuu
la 7.1.2023 17.00 Tiikerit ÅIF Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 7.1.2023 18.00 Rangers Steelers Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 8.1.2023 15.15 O2-Jyväskylä ÅIF Palokan koulukeskus Jyväskylä
su 8.1.2023 17.00 SalBa Hawks Jaakko-arena Rauma
su 8.1.2023 17.00 LNM Karhut Krankka-areena Liminka
ke 11.1.2023 18.30 M-Team Koovee AC Ruskeasuo Helsinki
pe 13.1.2023 19.00 ÅIF Steelers Sipoo Areena Sipoo
la 14.1.2023 16.00 Karhut Koovee Urheilutalo Pori
la 14.1.2023 17.00 Josba SalBa Joensuu Areena Joensuu
la 14.1.2023 17.00 LNM SaiPa Krankka-areena Liminka
la 14.1.2023 17.00 Steelers Happee Steamers Iittala-halli Hämeenlinna
la 14.1.2023 17.00 Tiikerit Rangers Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 14.1.2023 18.30 Hawks O2-Jyväskylä AC Myllypuro Helsinki
su 15.1.2023 15.00 Happee Steamers SaiPa Jyväskylän Monitoimitalo Jyväskylä
su 15.1.2023 15.30 M-Team Rangers AC Ruskeasuo Helsinki
su 15.1.2023 17.00 LNM SalBa Krankka-areena Liminka
la 28.1.2023 15.15 O2-Jyväskylä M-Team Palokan koulukeskus Jyväskylä
la 28.1.2023 15.00 ÅIF Koovee Sipoo Areena Sipoo
la 28.1.2023 17.00 SalBa Karhut Jaakko-arena Rauma
la 28.1.2023 17.00 Steelers Josba Loimua-areena Hämeenlinna
su 29.1.2023 14.00 Hawks SaiPa AC Myllypuro Helsinki
su 29.1.2023 15.15 Happee Steamers Josba Palokan kk Jyväskylä
su 29.1.2023 15.30 Koovee Rangers Spiral-halli Tampere
su 29.1.2023 16.00 Karhut Tiikerit Urheilutalo Pori
la 11.2.2023 17.00 Josba Koovee Joensuu Areena Joensuu
la 11.2.2023 17.00 Steelers Hawks Iittala-halli Hämeenlinna
la 11.2.2023 17.00 Tiikerit M-Team Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 11.2.2023 18.00 Rangers SaiPa Jokirinteen lh Kirkkonummi
la 11.2.2023 18.30 O2-Jyväskylä Happee Steamers Monitoimitalo Jyväskylä
la 11.2.2023 18.30 ÅIF LNM Sipoo Areena Sipoo
su 12.2.2023 16.00 Karhut Hawks Urheilutalo Pori
su 12.2.2023 17.00 Steelers SalBa Iittala-halli Hämeenlinna
su 12.2.2023 17.00 Tiikerit LNM Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
su 12.2.2023 18.00 SaiPa O2-Jyväskylä Lappeenrannan ut Lappeenranta
ke 15.2.2023 18.30 M-Team ÅIF AC Ruskeasuo Helsinki
pe 17.2.2023 18.30 Hawks ÅIF AC Myllypuro Helsinki
la 18.2.2023 15.30 Koovee Steelers Spiral-halli Tampere
la 18.2.2023 17.00 Josba Karhut Joensuu Areena Joensuu
la 18.2.2023 17.00 Tiikerit SalBa Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 18.2.2023 18.00 Rangers LNM Jokirinteen lh Kirkkonummi
su 19.2.2023 15.15 O2-Jyväskylä Karhut Palokan koulukeskus Jyväskylä
su 19.2.2023 17.00 SalBa M-Team Jaakko-arena Rauma
su 19.2.2023 17.00 Steelers LNM Iittala-halli Hämeenlinna
pe 24.2.2023 19.00 ÅIF SaiPa Sipoo Areena Sipoo
la 25.2.2023 14.00 O2-Jyväskylä Tiikerit Palokan koulukeskus Jyväskylä
la 25.2.2023 17.00 Josba Rangers Joensuu Areena Joensuu
la 25.2.2023 18.00 Happee Steamers M-Team Palokan kk Jyväskylä
la 25.2.2023 19.00 SaiPa Koovee Lappeenrannan ut Lappeenranta
su 26.2.2023 15.15 Happee Steamers Rangers Palokan kk Jyväskylä
su 26.2.2023 17.00 Josba M-Team Joensuu Areena Joensuu
pe 3.3.2023 18.30 Hawks Koovee AC Myllypuro Helsinki
la 4.3.2023 15.00 ÅIF Rangers Sipoo Areena Sipoo
la 4.3.2023 16.00 Karhut M-Team Urheilutalo Pori
la 4.3.2023 17.00 LNM O2-Jyväskylä Krankka-areena Liminka
la 4.3.2023 17.00 Tiikerit Happee Steamers Tikkurilan Urheilutalo Vantaa
la 4.3.2023 19.00 SaiPa SalBa Lappeenrannan ut Lappeenranta
la 11.3.2023 18.30 Hawks Tiikerit AC Myllypuro Helsinki
la 11.3.2023 18.30 Karhut Steelers Urheilutalo Pori
la 11.3.2023 18.30 Koovee Happee Steamers Spiral-halli Tampere
la 11.3.2023 18.30 LNM Josba Krankka-areena Liminka
la 11.3.2023 18.30 M-Team SaiPa AC Ruskeasuo Helsinki
la 11.3.2023 18.30 O2-Jyväskylä Rangers Palokan kk Jyväskylä
la 11.3.2023 18.30 SalBa ÅIF Jaakko-arena Rauma

lisää...

Aika

21.2.2023 20:00 - 21:00(GMT+03:00)

Avaa keskustelu
1
Kysymyksiä?
Scan the code
Voidaanko auttaa?